Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč.

O nás

Tvorba a cesta

Pečlivě jsme sestavili moderní portfolio klasických ingrediencí z různých koutů světa pro každodenní vaření a pečení.

Naším cílem je povýšit dobrou úroveň jídel na fantastickou skrze kvalitní dochucování.


Zdravé jídlo, příroda a oblíbené rituály nám umožňují žít a tvořit v harmonii.

Dokonalá jednoduchost

V Ravaneō věříme v minimalistické dochucování a v to, že chutná jídla nemusí být složitá. Ve spoustě případů lze jídlo skvěle vychutit jen za použití soli a pepře. Tuto jednoduchost považujeme za dokonalost.

Ingredience do portfolia vybíráme maximálně zodpovědně. Nejzásadnější je pro nás jejich kvalita, jasný původ a použitelnost při každodenní přípravě pokrmů.

Se stejnou péčí, jakou věnujeme výběru ingrediencí, přistupujeme také k navrhování kuchyňských doplňků nebo volbě materiálů, do kterých naše produkty balíme. Důležitý je pro nás každý detail.

Tradice, rituály a koloběh

Naše ingredience mají v zemích svého původu dlouhou tradici pěstování a zpracování. Za jejich výjimečnou kvalitou a celosvětovou reputací se skrývá řemeslo a know-how, které si farmáři ve svých rodinách předávají po dlouhá staletí. Vyzdvihovat a podporovat jejich práci pomáhá udržovat tradice a rituály stále živé.

Chuťově a aromaticky silné ingredience, jako je koření, mají vzácnou schopnost vytvářet vazby a vyvolávat vzpomínky, které vás přenesou na oblíbená místa a připomenou okamžiky strávené s někým, kdo je vám blízký. To umí málokterá jiná surovina a také je to další z důvodů, proč jsme se rozhodli koření věnovat tolik pozornosti.

Pozitivní energii, která kolem Ravaneō vzniká, posíláme dál. Spolupracujeme s chráněnou dílnou a v zemích třetího světa se podílíme na naplňování cílů udržitelného rozvoje s projektem DOT Glasses, vítězem českých cen SGDs 2020.

Inspiruje nás celý svět

V naší tvorbě se promítá italský koncept slow food, japonský minimalismus a skandinávská estetika.

Výjimečně blízká jsou nám místa, odkud pocházejí ingredience zařazené do portfolia. Fascinuje nás bohatá historie, síla přírody a tvrdá práce, která za nimi stojí. Baví nás tyto příběhy osobně poznávat a sdílet je s vámi.

Nákupní košík
Přejít nahoru