Doprava zdarma pro objednávky nad 1500 Kč.

Vrácení A REKLAMACE zboží

Jak vrátit zboží?
Chcete zakoupené zboží vrátit? Není problém! Nejprve nás prosím o vašem rozhodnutí informujte na e-mailu returns@ravaneo.com nebo telefonicky na čísle +420 606 442 142. Následně vytiskněte a vyplňte formulář pro vrácení zboží (níže) a zašlete nám ho společně s nepoškozeným zbožím v originálním obalu do 14 dnů zpět a my vám vrátíme peníze. 

Berte prosím na vědomí, že z hygienických důvodů není možné vrátit zpět potraviny, jejichž obal byl porušen, jelikož mohlo dojít k jejich kontaminaci. Zároveň bude-li vrácené zboží a jeho obal jevit známky poškození, bude nutné odpovídající částku, kterou budeme muset vynaložit na uvedení věci do původního stavu, vám z vracených peněz strhnout.

Jak zboží reklamovat?
Před uplatněním reklamace s námi prosím problém konzultuje na e-mailu returns@ravaneo.com nebo telefonicky na čísle +420 606 442 142. Pro urychlení komunikace mějte připravené číslo vaší objednávky. Následně nám zboží zašlete společně s vyplněným formulářem pro reklamaci (níže) na adresu pro zaslání zboží k vrácení nebo reklamaci. Vaši reklamaci vyřídíme nejpozději do 30 dnů.

Adresa pro zaslání zboží k vrácení nebo reklamaci:
Ravaneo
Korunní 1000/37
120 00 Praha 2 – Vinohrady
Česká republika

Nenašli jste, co jste hledali?
Napište nám a My se pokusíme vyřešit i neřešitelné.

Nákupní košík
Přejít nahoru